Niektórzy wiedzą, że powinieneś wiedzieć, kiedy kupujesz końcówki stomatologiczne

Gabinety dentystyczne w całym kraju zaopatrujemy w najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny. Turbina stomatologiczna, to produkt, który znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. W ofercie dostępne są między innymi różnego rodzaju turbiny dentystyczne oraz końcówki turbinowe pochodzące od najlepszych, uznanych na całym świecie producentów – NSK, Bien Air, Yusenden/Coxo, Tosi, Ruixin, MDK i Being.

Oferowane przez nasz stomatologiczny końcówki turbinowe i turbiny stomatologiczne gwarantują zarówno bezpieczeństwo pacjenta znajdującego się na fotelu zabiegowym, jak również komfort lekarza wykonującego zabieg. Proponowany przez nas sprzęt stomatologiczny, w tym turbiny protetyczne to wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, ergonomiczny kształt i antypoślizgowe rękojeści oraz wyjątkowa wydajność cięcia. Poszczególne modele turbin dentystycznych wyposażone są również we własne źródło światła, które zwiększają widoczność podczas zabiegu i znacznie ułatwiają jego wykonywanie.

Końcówki stomatologiczne są bardzo przydatny w codziennej pracy w gabinecie stomatologicznym. W tej kategorii znajdują się szybkozłączki, turbiny, kątnice i prostnice oraz bardzo ważne w kontekście wydłużenia ich żywotności produkty do czyszczenie i konserwacji końcówek stomatologicznych. Wybór między końcówkami w dużej mirze zależy od osobistych wymagań w zakresie ergonomii i efektywności pracy. Meditrans przykłada dużą wagę do jakości, ergonomii i efektywności oferowanych produktów, dlatego wszelki sprzęt stomatologiczny dostępny w ofercie pochodzi od znanych i sprawdzonych dostawców, takich jak Chirana, KaVo i W&H. Dodatkowo oferta zawiera urządzenie o różnych parametrach technicznych, ze światłem lub bez.

Kątnica dentystyczna turbinowa pochodząca od japońskiego producenta NSK wykonana została ze stali nierdzewnej. Z tego względu można ją w bezpieczny sposób poddawać procesom sterylizacji w przeznaczonych do tego autoklawach czy myjkach ultradźwiękowych. Znajdujące się w niej łożyska ceramiczne sprawiają, że narzędzie to charakteryzuje się niebywałą solidnością oraz znakomitą jakością, przez co produkt ten jest określany mianem narzędzia pochodzącego z najwyższej półki. Kupując turbinę stomatologiczną w sklepie internetowym MIXDENT, otrzymasz 12 miesięcy gwarancji na ten produkt. Podczas trwania tego okresu możesz bez żadnych konsekwencji czy obaw zareklamować zakupiony u nas produkt. Dajemy także sześciomiesięczny okres gwarancyjny, w czasie którego możesz zgłosić zastrzeżenia dotyczące wkładów.

Related Posts

Leave a Reply