Zakres usług stomatologicznych

Oferujemy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, zapewniając doświadczoną kadrę, nowoczesny sprzęt, RTG stomatologiczne oraz przyjazną atmosferę. Wszystko w jednym miejscu!

Zakres usług stomatologicznych

Zakres usług stomatologicznych:
chirurgia stomatologiczna,
leczenie zachowawcze,
endodoncja,
korony porcelanowe,
lakierowanie zębów,
lapisowanie zębów,
laseroterapia,
leczenie paradontozy,
metoda ICON,
mostki, protezy szkieletowe,
przenośny aparat rtg stomatologiczny,
usuwanie zębów,
wizyty adaptacyjne,
wybielanie zębów.

METODA ICON – LECZENIE PRÓCHNICY BEZ BOROWANIA
Przychodnia Lekarska Życie wprowadziła do oferty ICON – innowacyjny sposób leczenia zębów we wstępnej fazy próchnicy metodą infiltracji. Bez borowania, bez bólu i bez lęku! Zapomnij o przebarwieniach i ciesz się pięknym uśmiechem! Przebarwienia na zębach to częsta przypadłość nie tylko u osób noszących aparaty ortodontyczne. Najczęściej oznaczają rozpoczynająca się próchnicę. Dzięki metodzie ICON można ją szybko, skutecznie i bezboleśnie pokonać. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie ją wykryć, dlatego zachęcamy do regularnego kontrolowania uzębienia.

WIZYTY ADAPTACYJNE DLA DZIECI
Celem wizyt adaptacyjnych jest spowodowanie, by odwiedziny u stomatologa kojarzyły się dziecku z zabawą i miłym spędzeniem czasu, a nie tylko z przykrym obowiązkiem. Poprzez zabawę dzieci dowiadują się, do czego służą urządzenia stomatologiczne i jak dbać o higienę jamy ustnej. Wizyty przeprowadzane są przez dyplomowaną higienistkę stomatologiczną. Kierowane są głównie do najmłodszych oraz dzieci w wieku przedszkolnym, ale korzystają z nich także starsi. Wizyta trwa ok. 45 minut i kosztuje 50 zł.

Related Posts

Leave a Reply