Jaki powinien być dobry unit dentystyczny?

Najdłuższe na rynku rękawy do unitów stomatologicznych – pozwalają na wygodną obsługę sprzętu i większy komfort pracy.
Kompatybilność części przez 15 lat – myśląc o przyszłości, nie zapominamy o przeszłości: przy projektowaniu kolejnych unitów dentystycznych dodatkowo brane jest pod uwagę ich dopasowanie ze starszymi modelami.


Inteligentne rozwiązania technologiczne – wykluczają ryzyko awarii całego przenośny unit stomatologiczny.
Duża swoboda w konfiguracji unitu stomatologicznego – aż 8 modułów podlegających konfiguracji.
Wysoka jakość, potwierdzona poprzez europejską produkcję – 98% elementów wytwarzanych jest w nowoczesnej, słowackiej fabryce.
Szczegółowe dopracowanie wszystkich elementów – bez zbędnych zakamarków, utrudniających dezynfekcję unitu stomatologicznego, dzięki czemu nasz sprzęt jest łatwy w czyszczeniu.
Stała dostępność części zamiennych.

BD-402 Przenośny unit stomatologiczny

Opracowanie zęba lub wypełnienie go w sposób prawidłowy uzależnione są nie tylko od umiejętności lekarzy, ale wpływ ma też wyposażenie gabinetu stomatologicznego w odpowiednie instrumenty i sprzęt do wykonywania zabiegów.

Jaki powinien być dobry unit dentystyczny?
Podczas leczenia stomatologicznego nierzadko konieczne jest korzystanie z kilku różnych instrumentów. Muszą być one łatwo dostępne, dlatego ergonomia jest podstawowym kryterium przy wyborze unitów dentystycznych. Chirana to producent najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego umożliwiającego przeprowadzanie zabiegów w sposób szybki i komfortowy.

Konfigurowalny unit stomatologiczny = komfort wykonywania zabiegów.
Dobrze wyposażony unit dentystyczny to podstawowy element każdego gabinetu stomatologicznego. Musi on gwarantować najlepsze warunki pracy i komfort pacjentom, dlatego jako producent zadbaliśmy także o możliwość dopasowania przez klienta innych, kluczowych części zestawu: masztu z lampą zabiegową oraz samego fotela pacjenta.

Skonfiguruj swój unit dentystyczny już dziś
Dostępne są tapicerki o różnym stopniu miękkości. Można również dobrać je kolorystycznie do aranżacji gabinetu. Do wyboru są też wysokiej jakości płyty montażowe i sterowniki nożne, które ułatwiają korzystanie z unitu dentystycznego.

PRZENOSNA TURBINA STOMATOLOGICZNA

Related Posts

Leave a Reply