Wybielanie zębów lampą – na czym polega?

Biały uśmiech to marzenie wielu z nas. Osoby, które mogą pochwalić się białym uśmiechem są znacznie pewniejsze siebie i towarzyskie. Nic dziwnego, zdrowy i śnieżnobiały uśmiech przyciąga spojrzenia i pozytywnie się kojarzy. W ostatnim czasie pojawiło się wiele metod wybielania zębów.

Wybielanie zębów lampą – na czym polega?
Wybielanie zębów przy pomocy lampy do wybielania zębów jest w gabinecie stomatologicznym. Proces wybielania rozpoczyna się od nałożenia specjalistycznego żelu z utleniaczem. Żeby aktywować działanie żelu potrzebna jest specjalistyczna lampa. Światło, jakie emituje lampa jest bezpieczne dla pacjenta. Metoda lampą Beyond jest skuteczna i trwała. Jej efekty utrzymują się przez około 2 lata, a zęby można rozjaśnić nawet o kilka tonów. Trzeba jednak wiedzieć, że jest to wciąż nowość i zabieg ten oferuje niewiele gabinetów dentystycznych.

Paski Crest wybielające zęby
Poszukujesz metody wybielanie zębów (urządzenie do wybielania zębów) , która będzie skuteczna i jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu? W takim razie metoda wybielania za pomocą pasków z pewnością Ci się spodoba. Kuracja wybielająca trwa od 5 do 10 dni. W tym czasie codziennie przyklejamy do powierzchni zębów pasek z żelem i czekamy około pół godziny.

Jedzenie po wybielaniu zębów
Niezależnie, którą metodę wybielania zębów wybierzesz, musisz pamiętać o odpowiedniej diecie. Stomatolodzy zalecają, by bezpośrednio klika dni po wybielaniu otrzymywać tak zwaną białą dietę. Ma ona na celu ochronę zębów przed przebarwieniami i utrwalenie efektu wybielania.

Related Posts

Leave a Reply