Kamera wewnątrzustna jest tak ważne dla dentysty

Okres dyskusji o tym czy kamery wewnątrzustne są wystarczająco precyzyjne, szybkie w działaniu i przy tym przyjazne dla pacjenta – należy uznać za definitywnie zamknięty i to ze zdecydowanym wskazaniem na nowe generacje kamer. A jednak część dentystów pozostaje z dylematami, jakiego rodzaju?

MD2000AW

Wybór kamera wewnątrzustna nie należy do najprostszych, gdyż funkcje spełniane przez tego typu sprzęt są zdecydowanie pojemniejsze niż przygotowanie cyfrowego wycisku.

Trudno przecenić rolę jaką odgrywa przedstawienie pacjentom na ekranie monitora (w czasie rzeczywistym) potrzeb leczniczych, warunkujących pożądaną restytucję uzębienia.

Dentyści, którzy korzystają z zaawansowanych technologii cyfrowych, są postrzegani przez pacjentów jako specjaliści kompetentni i godni zaufania.
Faktem jest, że znaki zapytania nie tworzą się teraz wokół idei realizowania świadczeń stomatologicznych z udziałem kamer wewnątrzustnych. To już zostało przesądzone. Dentyści, właściciele gabinetów stomatologicznych stoją przed inną trudną decyzją: jaki sprzęt dobrać do własnych potrzeb, jaki wyznaczyć kierunek rozwoju praktyki, żeby wybór był racjonalny, a przy tym pasował do realizowanych procedur medycznych. Nie bez znaczenia jest także komfort i oczekiwania pacjentów, dodajmy coraz bardziej świadomych efektów nowoczesnego leczenia.

Related Posts

Leave a Reply