Lampy operacyjne i zabiegowe LED – dlaczego warto?

Wybór lamp zabiegowych LED jako źródła światła przy badaniu i zabiegach jest więc uzasadniony nie tylko ze względów ekonomicznych, ale i medycznych. Lampy medyczne LED zapewniają bowiem nie tylko niższe koszty użytkowania, ale też daje gwarancję, że wykonywane w gabinecie zabiegi będą zrobione w doskonałych warunkach zarówno pod względem widoczności, jak i sterylności.Wszystkie oferowane przez nas lampy mogą być poddawane zabiegom dezynfekcyjnym, dzięki czemu mogą być stosowane w salach operacyjnych, gdzie kluczowe jest przestrzeganie zasad antyseptyki i aseptyki.

JD1700

Wśród lamp medycznych szczególnie polecamy lampy zabiegowe LED. Jednym z polecanych producentów lamp medycznych LED jest firma Minston oraz Lid. Produkowane są przez nią lampy diagnostyczne LED, lampy medyczne LED, a wśród nich także lampy medyczne bezcieniowe. Takie lampy idealnie nadają się dla ginekologii, wspaniale sprawdzają się przy małych zabiegach, w diagnostyce medycznej, w praktyce weterynaryjnej, a także w gabinetach kosmetycznych.

JD1700L

Lampy medyczne są ważnym elementem wyposażenia gabinetu, umożliwiającym zarówno przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki, jak i zabiegów. Z tego powodu należy wybierać oświetlenie o wystarczającej jasności oraz ze światłem niezmieniającym swojej barwy.
Doskonałym wyborem są także lampy medyczne bezcieniowe. Bezcieniowość jest parametrem określającym, ile światła pozostanie w polu operacyjnym, gdy osoba dokonująca zabiegu zasłoni część matrycy lampy, np. dłońmi czy głową.

Kamera dentystyczna – kiedy będzie najbardziej potrzebna?

Related Posts

Leave a Reply