Czy implanty zębowe mogą wypaść podczas użytkowania?

Czy implanty zębowe mogą wypaść podczas użytkowania?
Wypadanie implantów zębowych po okresie gojenia nie jest możliwe. Ponieważ są wykonane z biokompatybilnych materiałów, otaczające tkanki kostne integrują się z nimi, nadając „śrubkom” naturalną stabilność, porównywalną do tej prezentowanej przez stałe uzębienie.

Victory Elite V-IM-I

Umów się na wizytę!
Jak widać, często słyszane plotki na temat implantów zębowych nie pokrywają się z prawdą, a drobne „śrubki” wciąż pozostają optymalną metodą odbudowy utraconego uzębienia.

Wszczepienie implantów zębowych jest bezbolesne
Wszczepienie implantu zębowego jest całkowicie bezbolesne, przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowoczesnych znieczuleń, które zapewniają Pacjentowi komfort podczas całej procedury. (klucz do implantów

SD-TORQUE

Implanty zębowe a rezonans magnetyczny – jak to wygląda w praktyce?
Zdecydowanie jednym z popularniejszych mitów dotyczących implantów zębowych jest brak możliwości przeprowadzenia rezonansu magnetycznego, czyli specjalnego badania wykorzystywanego przy bardzo wielu schorzeniach (mikrosilnik implantologiczny).

Implanty zębów uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegów
Implanty zębów stanowią bezpieczną metodę odbudowy wszelkiego rodzaju luk w uzębieniu, zarówno tych pojedynczych, jak i znacznie obszerniejszych. Wiele osób obawia się, że ich wszczepienie może utrudnić bądź uniemożliwić wykonanie niektórych zabiegów kosmetycznych lub medycyny estetycznej.

Related Posts