Aby przeprowadzić wybielanie zębów w salonie kosmetycznym

Profesjonalne wybielanie zębów
Wspomniany zabieg wybielania zębów przy użyciu lampa do wybielania zębów jest obecnie najczęściej stosowanym profesjonalnym zabiegiem wybielania w gabinetach stomatologicznych. Powodem, dla którego pacjenci najchętniej wybierają tę metodę jest przede wszystkim szybkość osiągnięcia oczekiwanych efektów. Cały zabieg, który pozwala wybielić zęby o 5 do nawet 14 odcieni trwa bowiem zaledwie jedną około 30-minutową wizytę w gabinecie.

Wybielanie zębów dla każdego! Poprawa uśmiechu to nasza pasja!
Kolor zębów jest w znacznej mierze uwarunkowany genetycznie. Jedne osoby mają zęby białe inne bardziej żółte. Nie oznacza to jednak braku możliwości poprawy koloru zębów.

W naszej klinice stomatologicznej polecamy zdecydowanie wybielanie lampami. W celu zapewnienia większej dostępności wybielania obniżyliśmy ceny o 20%, bo każdy zasługuje na piękny uśmiech! Utrzymujemy obniżoną cenę od ponad roku. Preferujemy wybielanie lampami, bo mamy pełną kontrolę nad procesem oraz uzyskujemy pożądane efekty.

Jeśli chodzi o czas trwania efektów wybielania, to będziemy tutaj mówić tylko o zestawach do wybielania zębów. W zależności od struktury Państwa szkliwa i stylu życia, kuracja wybielająca zęby może być skuteczna od kilku tygodni do kilku miesięcy. (urządzenie do wybielania zębów

Jeżeli zadają sobie Państwo pytanie: „gdzie wybielić zęby”, teraz będą Państwo mieli odpowiedź na to pytanie. Do Państwa należy decyzja, które rozwiązanie wybielające najbardziej Państwa interesuje.

Czy warto zakupić frezarkę?

Related Posts