Czy martwe zęby można wybielić?

Czy martwe zęby można wybielić?

Utrata zęba, nawet jednego, niesie za sobą sporo negatywnych skutków. Pierwsze z nich są oczywiście wizualne – braki w uzębieniu nie należą do estetycznych widoków. Jednak badania i obserwacje pokazują, że po utracie zęba w organizmie zachodzą niepokojące zmiany. Brak nawet jednego zęba wywiera bowiem wpływ na pozostałe zęby。

Skuteczność i poprawność przeprowadzenia zabiegu stomatologicznego zależy od wiedzy i umiejętności lekarza, ale też od jego wzroku. Dobre pole widzenia to podstawa na każdym etapie, od rozpoznania po leczenie. Tam, gdzie nie wystarcza oko i lupa, tam wkracza mikroskop stomatologiczny. I to wkracza coraz powszechniej, wyposażenie to znajduje się bowiem na w coraz większej ilośc. (Dmuchawka stomatologiczna)

Czy martwe zęby można wybielić?
Wybielanie zębów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niemu możemy cieszyć się zdrowym uzębieniem bez żadnych powierzchniowych przebarwień. Pacjenci często zastanawiają się jednak, czy możliwe jest wybielenie martwych zębów. Ząb po obumarciu może zmienić barwę na szarą, a nawet czarną, co dla wielu.

Dlaczego warto dbać o własne zęby?
Piękny uśmiech odsłaniający białe i zdrowe zęby bez żadnych ubytków czy braków to nasza wizytówka i element wpływający w decydującym stopniu na wygląd, a co za tym idzie również na nasze samopoczucie. Jednak kondycja naszych zębów ważna jest nie tylko z powodów estetycznych, ale również zdrowotnych, ponieważ nieleczone schorzenia w obrębie zębów i dziąseł mogą. (piaskarka stomatologiczna)

Lampy operacyjne medyczne LED – dlaczego warto?

Related Posts