Jednak skąd taka różnica cen w lampach polimeryzacyjnych?

Jeśli planujesz otworzyć gabinet stomatologiczny lub jeśli już go posiadasz to wiesz, że lampa polimeryzacyjne stomatologia to jedno z najczęściej używanych urządzeń podczas pracy z pacjentem. Najpopularniejszym zabiegiem w gabinecie jest usunięcie próchnicy, a następnie nałożenie kompozytu, który trzeba utwardzić za pomocą właśnie lampy polimeryzacyjnej.

Parametry lampy polimeryzacyjnej
Zastanawiasz się jaką lampę stomatologiczną kupić ? Musisz wiedzieć, że już w dzisiejszych czasach wszystkie lampy mają bardzo podobną zasadę działania. Wszystkie wyposażone są w światło LED o różnej mocy i wszystkie są bezprzewodowe.

Woodpecker I LED

Jednak skąd taka różnica cen w lampach polimeryzacyjnych?

Podobnie tak jak we wszystkich urządzeniach elektronicznych, rozbieżność w cenie zależy od rodzaju akumulatora. Dokładnie jego pojemność, szybkości ładowania i jakość. Lepszy akumulator pozwala na dłuższą pracę lampy bez konieczności jej ładowania.

W stomatologii lamp polimeryzacyjnych z światłowód stomatologiczny jest bardzo dużo w przeróżnych półkach cenowych. Wszystko zależy od naszych preferencji i zapotrzebowania. Rekomendujemy posiadani zawsze posiadać jedną lampę w zapasie, gdyby nagle któraś uległa awarii.

https://shikakiki12.peatix.com/

Related Posts

Leave a Reply